17139.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sebészet. Kiadja a Masorvásárhelyi Orvostudományi és Gyógyszerészeti Intézet Diákvédő Hivatala. Marosvásárhely, 1950. Korabeli kopott félvászon kötésben. Egyetemi jegyzet kolligátum aláhúzásokkal.