17134.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Luckhaub Gyula, Oravecz Károly: Politikai számtan a felső kereskedelmi iskolák részére. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 168 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.