17132.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.