Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 13

Edgar Rice Burroughs Tarzan-sorozatának 9 kötete: Tarzan, a vadember; Tarzan dzsungeltörténetei; Tarzan fia, TArzan dzsungel történetei, Tarzan és a gyémántok. Tarzan a rettenetes, Tarzan és a hangyaemberek, Tarzan és az elveszett birodalom, Tarzan a majomember ,Tarzan és az aranyszőrű oroszlán, Tarzan a vadember. Bp., 1986-1990, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítókkal.
17321.

Rufpreis:
8 000 HUF
Awdry, Wilbert: Thomas the Tank Engine. The Classic Library. Contains all 26 original books from the Railway Series by the Rev. W. Awdry. In original box. / Thomas, a gőzmozdony. A klasszikus mesekönyv-sorozat mind a 26 kötete. Angol nyelven. Kiadói karton díszdobozban.
17322.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Selma Lagerlöf: Nils Holgersson csodálatos utazása. Ford.: G. Beke Margit. Kass János rajzaival gazdagon illusztrált. Bp., 1977., Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17323.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tamás István: Háry János az Olimpiászon. Rajzolta: Enyvvári Herbert. Bp., 1936, Cserépfalvi (Löbl Dávid és Fia-ny.), 85+(3) p. + 10 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér és egészodalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, több lap és képtábla kijár.
17324.

Rufpreis:
3 000 HUF
17325.

Rufpreis:
1 200 HUF
17326.

Rufpreis:
2 000 HUF
17327.

Rufpreis:
1 400 HUF
17328.

Rufpreis:
1 400 HUF
Tutsek Anna: Cilike mátkasága. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
17329.

Rufpreis:
1 000 HUF
17330.

Rufpreis:
2 000 HUF
R. Chitz Klára: Muzsikus Péter hangszerországban. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1957., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17331.

Rufpreis:
1 400 HUF
100 ukrán népmese. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17332.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF