2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Teleki Mihály levelezése. Szerk.: Gergely Sámuel. A római szent birodalmi gróf Széki Teleki család oklevéltára VI. köt. (1672-1674). Bp., 1912, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.), XLII+662 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.