Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000012/Vizvari-Mariska-szakacskonyve-Szaz-specialitas-Reprint-kiadas-Bp-1986-Kozgazdasagi-es~II2619398
2619398
17085
421
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
: ra