Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban