Sutomore (Spic), port + "M. kir. I. sz. tengerpart védelmi népfölkelő... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Ansichtskarten/Montenegro~1500090/Sutomore-Spic-port-plus-M-kir-I-sz-tengerpart-vedelmi-nepfolkelo-zaszloalj-2-szazad-par~II2675133
2675133
22307
421
Montenegro
Ansichtskarten
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Sutomore (Spic), port + "M. kir. I. sz. tengerpart védelmi népfölkelő zászlóalj 2. század parancsnokság" "K.u.K. Geschützdetachement" (Rb)
Materialzeichen:
T2/3