Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-mitologiai-jelenettel-diszitett-irizalo-porcelan-szendvicses-talca-es-kompotos-ke~II2654924
2654924
11427
420
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
: pk