Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze 6 db + 1db cukortartó, teljes,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-Pompadour-mintas-mokkas-csesze-6-db-plus-1db-cukortarto-teljes-kezzel-festett-kopasnyo~II2654928
2654928
11425
420
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze 6 db + 1db cukortartó, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett.
: nagy_andras