Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Vegyes-porcelan-tetel-kiontok-vazak-reszben-jelzett-kopott-9db-m-cca-10cm~II2575935
2575935
11327
420
Beschreibung: Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm
: karap_norbert