Távol-keleti fali dísztányér kézzel festett mintával, fém akasztóval.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Tavol-keleti-fali-disztanyer-kezzel-festett-mintaval-fem-akasztoval-Jelzett-kopasnyomokk~II2663874
2663874
11340
420
3400
Rufpreis:
3 400 HUF 9,19 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: Távol-keleti fali dísztányér kézzel festett mintával, fém akasztóval. Jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb csorbákkal, d: 18,5 cm
: karap_norbert