PL Limoges porcelán szószos tál / szoszié, kontúr matricás, kézzel fes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/PL-Limoges-porcelan-szoszos-tal-szoszie-kontur-matricas-kezzel-festett-kopott-jelzett-~II2657533
2657533
11522
420
4800
Beschreibung: PL Limoges porcelán szószos tál / szoszié, kontúr matricás, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 14cm
: nagy_andras