Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kinalotalka-porcelan-fem-tartoban-jelzett-kopasnyomokkal-15x12cm~II2665114
2665114
11482
420
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm
: nagy_andras