Jelzett cseh porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, sérült. d: 28 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Jelzett-cseh-porcelan-leveses-tal-Matricas-jelzett-serult-d-28-cm~II2595773
2595773
11499
420
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Jelzett cseh porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, sérült. d: 28 cm
: nagy_andras