Hummel kiöntő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hummel-kionto-kezzel-festett-fajansz-jelzett-kopasnyomokkal-m11cm~II2623588
2623588
11236
420
Beschreibung: Hummel kiöntő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm
: karap_norbert