Herendi rózsaszín rózsa, jelzett, sérült, m: 4 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-rozsaszin-rozsa-jelzett-serult-m-4-cm~II2497677
2497677
11233
420
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Herendi rózsaszín rózsa, jelzett, sérült, m: 4 cm
: tm