1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Numismatik/Militaria~2000019/1908-Katonai-Jubileumi-Kereszt-aranyozott-Br-kituntetes-eredeti-mellszalaggal-T2-patina-kopo~II2658325
2658325
33301
420
Military
Numismatik
Beschreibung: 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2- patina, kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces"gilt Br decoration with original ribbon C:VF patina, worn gilding NMK 269.
: pk