Túri-Polgár István (1884-1980): Budapesti Nemzetközi Vásár pavilon terv (Kiss József Mezőtúr), 1934. Vegyes technika, karton. Jelzett, bélyegzővel, szélein kis sérülésekkel, foltokkal, 23,5x22,5 cm