12625. 420. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
1 200 HUF
10
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkével, 0,75l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert