11812.
420. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm