11805.
420. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
10 000 HUF
18
Gabay László (1897-1952): Art-deco térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, jelzett (Gabay), m: 32 cm / Art-deco nude, ceramics figure