2 db régi japán lakkozott fa képkeret, kézzel festett, benne régi szín... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500014/2-db-regi-japan-lakkozott-fa-kepkeret-kezzel-festett-benne-regi-szinezett-fotokkal-Serul~II2666446
2666446
12574
420
Frames
Beschreibung: 2 db régi japán lakkozott fa képkeret, kézzel festett, benne régi színezett fotókkal. Sérülésekkel, kopásnyomokkal, 38x32 cm (belső méret: 25,5x20 cm)
: karap_norbert