1847-1848-1849 "Zombath Imre tanulmányai, meghalt 849. mart 25. élete 9. évében." Különféle írás és rajz tanulmányok, a végén "1847 Szabad Királyi Győr-Belvárosi Elemi Fő Tanoda ifjuságának érdem szerinti sorozata 1847. év második félévben." Egybekötve, kissé kopott haránt-alakú félvászon-kötésben.