Régi kávéfőző tartó állvány, állítható / forgatható, jelzett, fém és f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Regi-kavefozo-tarto-allvany-allithato-forgathato-jelzett-fem-es-fa-kisebb-rozsda~II2632240
2632240
12216
420
Flea Market
Beschreibung: Régi kávéfőző tartó állvány, állítható / forgatható, jelzett, fém és fa, kisebb rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, m: 23 cm
: karap_norbert