11951. 420. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
8 000 HUF
0 HUF
1900 körül, FERD. Gross Son Vienna / Wien / Bécs, távcső, sérült tokban, jelzett, működik, korának megfelelő állapotban. 11,5x9cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras