cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet + Utazás Erdélyben, a Szent István Cikóriagyár 2 db gyűjtőalbuma (1. és 2. sz. füzet), beragasztott képekkel (nem teljes), sérült borítóval