1929 A Toll 1929. okt. 27, I. évf. 28. sz. Szerk.: Zsolt Béla. A címlap illusztrációja Berény Róbert munkája. A borítón címkével, pecséttel. Szakadt, sérült, benne tollas bejelölésekkel.