19107.
420. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Ezüst(Ag) karkötő, aranyozott középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 14,71 g