10813.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
PJ jelzéssel: Szürrealista kompozíció. Tus, papír, sérült keretben, 11x11cm