10652.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, kopott, sérült keretben, 23x33cm