10731.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Szecessziós, florális motívumok, ex libris terv, vázlatok. Tus, ceruza, papír. Régi, vászonborítású füzetben, összesen 16 oldal, az első oldalon jelzett (Bp., 1921). 19,5x10,5 cm