10751.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm