10625.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Molnár jelzéssel: Csendélet szilvákkal és körtékkel. Olaj, karton. Régi üvegezett, sérült fa keretben. 22×34 cm.