10713.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lévay jelzéssel: Balatonpart. Vegyes technika, papír. 59x48 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.