Jelzés nélkül, osztrák festő, XIX. sz. vége: Szerelmesek romantikus tá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-osztrak-festo-XIX-sz-vege-Szerelmesek-romantikus-tajban-Olaj-vaszon-ja~II2653220
2653220
10544
420
55000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, osztrák festő, XIX. sz. vége: Szerelmesek romantikus tájban. Olaj, vászon, javított. Apró felületi sérüléssel. 47x63 cm
: pk