10776.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Társaság. Vegyes technika, papír, 14x24 cm. Üvegezett, kopott fa keretben