10568.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista alakok (kétoldalas mű). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21×34,5 cm