10691.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Sikátor. Olaj, karton, üvegezett, kopott keretben. 23x17cm