Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Alpesi-taj-Olaj-vaszon-Dekorativ-sarkaiban-kisse-serult-fa-keretben-68x~II2526958
2526958
10547
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 68x83 cm.
: pelikán_kristóf