10794.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jelzés nélkül: Alak. Tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5×30 cm