Huszthy jelzéssel: Udvar libákkal. Olaj, vászon, Kopott keretben. 60x8... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Huszthy-jelzessel-Udvar-libakkal-Olaj-vaszon-Kopott-keretben-60x80cm~II2626516
2626516
10578
420
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Huszthy jelzéssel: Udvar libákkal. Olaj, vászon, Kopott keretben. 60x80cm
: pk