10554.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Horváth J. jelzéssel: Szent Gellért püspök szobra (Budai Vár, tabáni szerb templomr . Olaj, vászon, jelezve balra lent: Horváth J. 50x60cm