10711.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Hollósy (?) Béla jelzéssel. Tabán, 1931. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült dekoratív fakeretben. 20x14 cm