10634.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Csébé Gál József jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, farost. 50,5x59,5 cm