10557.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Balcer jelzéssel, XX. első fele: Napfényes patakpart. Olaj, vászon- Dekoratív, sérült keretben. 61x81 cm