Zombory Lajos (1867-1933): Szürkemarha bika. Szén, papír, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zombory-Lajos-1867-1933-Szurkemarha-bika-Szen-papir-jelzett-kisse-foltos-Uvegezett-fake~II2659630
2659630
10536
420
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Zombory Lajos (1867-1933): Szürkemarha bika. Szén, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 15,5×20 cm
: pk