10491. 420. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Tuka László (1924-2007): Badacsonnyal szemben, '81. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25,5×41 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk