Szabó József (1890-1955): Napfényes táj, 1927. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Hátoldalán korabeli, töredékes kiállítási raglappal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49×65 cm.