Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sardy-Brutus-1892-1970-Hegyvideki-taj-1943-Olaj-vaszon-kartonon-Jelzett-41x53-cm~II2650906
2650906
10392
420
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm.
: pk